YOD Pustkowo

YODetchnij
naturą

W obecnym sezonie gościmy Was w pojedynczych oraz podwójnych domkach, również w opcji z antresolą.

Łącznie do dyspozycji gości są 22 komfortowe domki (około 100 miejsc noclegowych). Każdy z prywatnym tarasem, wyposażoną kuchnią i jadalnią, wydzieloną strefę dzienną z TV, osobnymi sypialniami oraz łazienką z kabiną prysznicową. 

Zapewniemy również podstawowy sprzęt plażowy, zatem YODetchij spokojnie.

Pokusiliśmy się o delikatne przesunięcie linii brzegowej i zaprojektowaliśmy kompleks, w którym goście mają poczucie przebywania na plaży przez cały czas trwania urlopu. Z prawdziwym nadmorskim, miałkim piaskiem pod stopami.

Każdy domek wyposażony został w funkcjonalną kuchnię wraz z jadalnią. W najbliższym otoczeniu kompleksu YOD zaopatrzyć się można w sklepie spożywczym lub skorzystać z oferty 3 bezpośrednio sąsiadujących z YODem restauracji (20 m od ośrodka).

WYPOSAŻENIE KUCHNI: lodówka, dwupalnikowa kuchenka, czajnik elektryczny, garnki, patelnie, naczynia, sztućce.

Możliwy jest również pobyt  z wyżywieniem. Serwowanym w stołówce przy morzu, 100 m od ośrodka. O dokładne informacje zapytaj podczas rezerwacji. 

Bezpieczeństwo naszych gości ma dla nas priorytetowe znaczenie. Zależy nam, aby dzieci i dorośli czuli się u nas swobodnie. Z uwagi na wydzielone strefy relaksu i ideę bliskości z naturą postanowiliśmy zrezygnować z opcji parkowania pojazdów bezpośrednio przy domkach. Im mniej poruszających się po terenie YODu samochodów, tym bezpieczniej dla naszych dzieci i więcej miejsca na zabawę :).

>>

Na terenie ośrodka przewidziano 7 miejsc parkingowych, w tym 2 dedykowane osobom niepełnosprawnym. Pozostałe samochody będą mieć zapewnione miejsce na parkingu ogólnodostępnym tuż przy terenie YODu.

Miejsca parkingowe na parkingu w ośrodku - 20 zł / doba Miejsca parkingowe na parkingu poza ośrodkiem – 10 zł / doba

Każdy z przyjezdnych będzie mieć również możliwość wypakowania bagaży na wydzielonym do tego celu podjeździe.

INFO> Parkowanie na ogólnodostępnym parkingu położonym obok ośrodka, gdzie w sezonie nie ma problemu z wolnymi miejscami.

Robimy, co w naszej mocy, aby jak najszybcie oddać dla Was cały ośrodek. W tym sezonie wyremontujemy większą część ośrodka.

Stara część YODu będzie dostępna tylko w tym roku. Oczywiście w wersji dużo tańszej. Atrakcje pozostają te same dla wszystkich, YODpocznij z nami. 

Dobroczynny wpływ jodu. Powietrze w strefie przybrzeżnej Bałtyku bogate jest w jod, czyli pierwiastek o szerokim spektrum prozdrowotnych właściwości. Ciężko o naturalne dawkowanie jodu, dlatego większość społeczeństwa cierpi na niedobory tego pierwiastka. Mieszanka jodu, bromu i magnezu, zwana aerozolem morskim, ma dobroczynny wpływ na cały organizm. Oczyszcza układ oddechowy, poprawia odporność, jakość snu, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie tarczycy, wspiera układ nerwowy, łagodzi reakcje alergiczne, reguluje przemianę materii i właściwą pracę układu hormonalnego.

Jod jest również jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy i działa ochronnie w procesach zapalnych oraz nowotworowych. Co ciekawe, największa dawka jodu w powietrzu występuje jesienią i zimą, kiedy to Bałtyk najmocniej wzburzony jest przez sztormy. Naturalna inhalacja jodem ma niesamowicie pozytywny wpływ na zdrowie i ogólne funkcjonowanie całego organizmu. Nawet krótki pobyt nad Bałtykiem może poprawić samopoczucie i wesprzeć walkę ze stanami zapalnymi.

YODuj się!

Pełne dostosowanie ośrodka do dostępności dla osób z ograniczeniami ruchowymi nastąpi w 2023 roku.

W bieżącym roku zrealizujemy już część naszego planu. YOD stworzono według zasad projektowania uniwersalnego, kierując się dostępnością dla osób z ograniczeniami ruchowymi i seniorów. Redukcja barier architektonicznych i użycie odpowiednich nawierzchni na głównych ścieżkach ośrodka YOD umożliwia samodzielne poruszanie się i poprawia komfort wypoczynku naszych gości. Uwzględniając szczególne wymagania osób niepełnosprawnych ułatwiliśmy dostęp do recepcji oraz wszystkich głównych atrakcji ośrodka. Dwa z oferowanych przez nas domków zostaną w pełni przystosowane do potrzeb osób starszych, osób z ograniczeniami ruchowymi, poruszającymi się na wózkach inwalidzkich oraz osób niewidomych i niedowidzących (dostępne od sezony 2023).

Pokaż na mapie