YOD Pustkowo

YODetchnij
naturą

YOD to unikatowe miejsce nie tylko ze względu na położenie tuż przy brzegu morza. Tutaj spokój i bliskość z naturą ma pierwszorzędne znaczenie.

Klimat plaży przeniesiony został na sam teren YODu, gdzie znaleźć można plażowe strefy relaksu. Zależy nam na tym żeby Goście mieli poczucie przebywania na plaży przez cały czas trwania urlopu. 

W obecnym sezonie gościmy Was w pojedynczych oraz podwójnych domkach, również w opcji z antresolą.

Łącznie do dyspozycji gości są 24 komfortowe domki (około 100 miejsc noclegowych). Każdy z prywatnym tarasem, wyposażoną kuchnią i jadalnią, wydzieloną strefę dzienną z TV, osobnymi sypialniami oraz łazienką z kabiną prysznicową. 

Zapewniemy również podstawowy sprzęt plażowy, zatem YODetchij spokojnie.

Pokusiliśmy się o delikatne przesunięcie linii brzegowej i zaprojektowaliśmy kompleks, w którym goście mają poczucie przebywania na plaży przez cały czas trwania urlopu. Z prawdziwym nadmorskim, miałkim piaskiem pod stopami.

Każdy domek wyposażony został w funkcjonalną kuchnię wraz z jadalnią. W najbliższym otoczeniu kompleksu YOD zaopatrzyć się można w sklepie spożywczym lub skorzystać z oferty 3 bezpośrednio sąsiadujących z YODem restauracji (20 m od ośrodka).

WYPOSAŻENIE KUCHNI: lodówka, dwupalnikowa kuchenka, czajnik elektryczny, garnki, patelnie, naczynia, sztućce.

Możliwy jest również pobyt  z wyżywieniem. Serwowanym w stołówce przy morzu, 100 m od ośrodka. O dokładne informacje zapytaj podczas rezerwacji. 

Bezpieczeństwo naszych gości ma dla nas priorytetowe znaczenie. Zależy nam, aby dzieci i dorośli czuli się u nas swobodnie. Z uwagi na wydzielone strefy relaksu i ideę bliskości z naturą postanowiliśmy zrezygnować z opcji parkowania pojazdów bezpośrednio przy domkach. Im mniej poruszających się po terenie YODu samochodów, tym bezpieczniej dla naszych dzieci i więcej miejsca na zabawę :).

>>

Na terenie ośrodka przewidziano 7 miejsc parkingowych, w tym 2 dedykowane osobom niepełnosprawnym. Pozostałe samochody będą mieć zapewnione miejsce na parkingu ogólnodostępnym tuż przy terenie YODu.

Miejsca parkingowe na parkingu w ośrodku - 20 zł / doba Miejsca parkingowe na parkingu poza ośrodkiem – 10 zł / doba

Każdy z przyjezdnych będzie mieć również możliwość wypakowania bagaży na wydzielonym do tego celu podjeździe.

INFO> Parkowanie na ogólnodostępnym parkingu położonym obok ośrodka, gdzie w sezonie nie ma problemu z wolnymi miejscami.

Robimy, co w naszej mocy, aby jak najszybcie oddać dla Was cały ośrodek. W tym sezonie wyremontujemy następą część ośrodka.

Stara część YODu będzie dostępna jeszcze tylko w tym roku. Oczywiście w wersji dużo tańszej. Atrakcje pozostają te same dla wszystkich, YODpocznij z nami. 

Dobroczynny wpływ jodu. Powietrze w strefie przybrzeżnej Bałtyku bogate jest w jod, czyli pierwiastek o szerokim spektrum prozdrowotnych właściwości. Ciężko o naturalne dawkowanie jodu, dlatego większość społeczeństwa cierpi na niedobory tego pierwiastka. Mieszanka jodu, bromu i magnezu, zwana aerozolem morskim, ma dobroczynny wpływ na cały organizm. Oczyszcza układ oddechowy, poprawia odporność, jakość snu, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie tarczycy, wspiera układ nerwowy, łagodzi reakcje alergiczne, reguluje przemianę materii i właściwą pracę układu hormonalnego.

Jod jest również jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy i działa ochronnie w procesach zapalnych oraz nowotworowych. Co ciekawe, największa dawka jodu w powietrzu występuje jesienią i zimą, kiedy to Bałtyk najmocniej wzburzony jest przez sztormy. Naturalna inhalacja jodem ma niesamowicie pozytywny wpływ na zdrowie i ogólne funkcjonowanie całego organizmu. Nawet krótki pobyt nad Bałtykiem może poprawić samopoczucie i wesprzeć walkę ze stanami zapalnymi.

YODuj się!

Ośrodek od roku 2023 będzie dostępny dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

W bieżącym roku zrealizujemy już część naszego planu. YOD stworzono według zasad projektowania uniwersalnego, kierując się dostępnością dla osób z ograniczeniami ruchowymi i seniorów. Redukcja barier architektonicznych i użycie odpowiednich nawierzchni na głównych ścieżkach ośrodka YOD umożliwia samodzielne poruszanie się i poprawia komfort wypoczynku naszych gości. Uwzględniając szczególne wymagania osób niepełnosprawnych ułatwiliśmy dostęp do recepcji oraz wszystkich głównych atrakcji ośrodka. Jeden z oferowanych przez nas domków zostanie w pełni przystosowane do potrzeb osób starszych, osób z ograniczeniami ruchowymi, poruszającymi się na wózkach inwalidzkich oraz osób niewidomych i niedowidzących.

Pokaż na mapie