YOD Pustkowo

Pustkowo

wypoczynkowa ulokowana w zachodniej części wybrzeża Bałtyku, leżąca pomiędzy rozpoznawalnym Trzęsaczem i chętnie odwiedzanym w sezonie letnim Pobierowem. Pustkowo to jednocześnie najstarsza i najmniejsza wioseczka Wybrzeża Rewalskiego. Brak zgiełku, tłumu turystów i bardzo atrakcyjne położenie czyni Pustkowo świetnym kierunkiem na wakacyjny odpoczynek.

Ta klimatyczna i spokojna miejscowość posiada jednocześnie wszystkie atuty nadmorskiego kurortu. Szeroka, piaszczysta plaży i możliwością pieszych wędrówek w lesie. To w Pustkowie standard.

Ikoną Pustkowa jest piaszczysta, szeroka plaża z malowniczym klifowym wybrzeżem porośniętym sosnami. To jednocześnie jedna z najpiękniejszych plaż zachodniej części polskiego wybrzeża.

Nagrodzona została eko-certyfikatem „Błękitnej Flagi”, który przyznawany jest wyłącznie najczystszym i najbardziej bezpiecznym częściom bałtyckiego wybrzeża. Długość plaży strzeżonej w Pustkowiu wynosi 200 m. Pustkowo nie jest (jeszcze) powszechnie wybieranym kierunkiem wakacyjnym, dlatego przybywający tutaj turyści mogą cieszyć się spokojnym klimatem i większą przestrzenią na plaży. 

Zapewniamy relaks w domkach o podwyższonym standardzie. Każdy z nich posiada prywatny taras, w pełni wyposażoną kuchnię, wydzieloną strefę dzienną, sypialnianą oraz łazienkę z kabiną prysznicową.
Show on the map