YOD Pustkowo

Na plaży
nie ma nudy :P

Po pierwsze - zabawa na świeżym powietrzu! To najprostszy sposób na dziecięcą nudę i dobroczynna inhalacja nadmorskim jodem w pakiecie :) Najmłodsi urlopowicze swobodnie mogą korzystać z całej przestrzeni YODu lub skorzystać z paru dedykowanych im atrakcji:

Drewniany plac zabaw z ciekawymi konstrukcjami i olbrzymia pisakownica z nadmorskim piaskiem. Beztroska i całodniowa frajda na specjalnie wydzielonej - plażowej strefie dla dzieci.

Polecamy rowerową wycieczkę malowniczą trasą Śladami Zabytkow Architektury, podróż zabytkową Nadmorską Koleją Wąskotorową, lub pieszą wędrówkę do Niechorza wzdłóż Szlaku Latarnii Morskich.

Cudowna alternatywa, gdy pogoda nie sprzyja zabawom na zewnątrz. Znajdzie się tutaj coś dla fanów animowanych bajek, małych graczy, miłośników książek czy wschodzących artystów-malarzy. Wszystko w obrębie strefy dla dzieci w YODowej świetlicy, czyli przestrzeni wspólnej stworzonej dla naszych gości.

Zapewniamy relaks w domkach o podwyższonym standardzie. Każdy z nich posiada prywatny taras, w pełni wyposażoną kuchnię, wydzieloną strefę dzienną, sypialnianą oraz łazienkę z kabiną prysznicową.
Show on the map